Facebook
Google
Okno

Skla:
  • Zasklení:  • Pro zasklení plastových oken a dřevěných oken používáme izolační dvojskla a trojskla s vysokou hodnotou tepelné a zvukové izolace. Konkrétní hodnoty zasklení Vám navrhneme dle Vašich potřeb přímo pro Vaši zakázku. Pro zasklení Vám také můžeme nabídnout speciální, nejmodernější, revoluční izolační sklo Heat Mirror (Heat Mirror je fólie pokryta nízkoemisivní vrstvou, která je napnuta uvnitř izolačního dvojskla. Výsledkem je třívrstvý systém se dvěma oddělenými komorami /analogie trojskla/ ovšem s hmotností dvojskla).
    Zde naleznete srovnání skel...

Sklo

Co je Heat Mirror?  • Heat Mirror je fólie pokryta nízkoemisivní vrstvou, která je napnuta uvnitř izolačního dvojskla. Výsledkem je třívrstvý systém se dvěma oddělenými komorami (analogie trojskla) ovšem s hmotností dvojskla. Na rozdíl od ostatních vícekomorových systémů (např. stojsklo) umožňuje tento model umístit speciální nízkoemisivní pokovení mezi vnější a vnitřní tabuli tam, kde je její vliv nejúčinnější. Tato vrstva způsobuje selektivní propustnost a odraz elektromagnetického záření o určitých vlnových délkách: je propustná pro viditelné světlo a zároveň odráží vzdálené infračervené (teplo přenášející) záření a škodlivé ultrafialové (UV) záření.


  • Nejlepší způsob jak si zapamatovat funkci izolačního skla s fólií Heat Mirror je, že odráží tepelné záření zpět ke zdroji. To znamená ven v létě, když chceme aby nepronikalo do místnosti, a dovnitř v zimě, kdy chceme, aby teplo zůstalo uvnitř.

Heatmirror
Kontakt
Společnost OKNA Olomouc s.r.o. je zapsaná u KS v Ostravě OR, odd.C, vl.43202, sídlo: č.p. 818, 783 44 Loučany, IČ:27837742, DIČ:CZ27837742.